Міністерство економіки України

Безоплатна освіта для 1000 жінок: Projector Foundation оголошує другий набір на навчання за підтримки ЄС
Безоплатна освіта для 1000 жінок: Projector Foundation оголошує другий набір на навчання за підтримки ЄС
13.03.2024 | 13:17 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Projector Foundation за фінансової підтримки ЄС та інформаційної підтримки Міністерства економіки України продовжує масштабний проєкт, спрямований на здобуття професійних навичок та підтримку кар’єрних можливостей 1000 жінок. 

Після успішного завершення першої хвилі, Фундація відкриває другий набір на онлайн навчання у сфері креативних та IT-індустрій для жінок, що проживають в Україні та за кордоном. Нагадаємо, в рамках першої хвилі навчання вже проходить 408 українок на 12-ти спеціальностях.

Для участі у конкурсі можуть подаватися безробітні жінки, які є внутрішніми переселенками, або вимушено виїхали через війну за кордон віком від 18 років. Буде достатньо документа, що засвідчує статус внутрішньо переміщеної особи (довідка ВПО), або переміщеної особи відповідно до країни, в якій ви перебуваєте.

Податися на навчання, що стартує у квітні-травні, можна за такими напрямами:

Дедлайн подачі заявок: 26 березня 2024 року (вівторок, о 23:00).

Під час навчання на курсах студентки отримають потужну теоретичну базу знань й закріплять набуті навички на практиці. Навчальний процес передбачає роботу над кейсами реальних замовників. Після успішного завершення курсів студентки матимуть сертифікат та готовий проєкт для портфоліо. 

Протягом навчання студенткам програми надається HR підтримка: після професійних консультацій вони підготують свої резюме та будуть готові розпочати кар’єру у креативному / IT секторі. Окрім цього, учасниці програми матимуть індивідуальну зустріч з ментором, що є експертом в галузі. 

Також студенткам надається доступ до Projector Library (найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній) і сервісу LEZO (інструмент, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін). 

Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку — у формі.

Довідково:

Projector Foundation —  фундація третьої хвилі, що розвиває креативний та інноваційний потенціал України через вільну освіту. Працює з пʼятьма напрямами: освіта для жінок, ветеранські програми, креативні індустрії, реформування профтехосвіти й підприємництво.