UA | EN
Уряд надаватиме державні гарантії за кредитами в оборонній сфері
27.10.2016 | 09:45 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Уряд ухвалив постанову  “Деякі питання виконання програм, пов’язаних із підвищенням обороноздатності і безпеки держави” на засіданні Кабінету Міністрів 26 жовтня.

Згідно з цією постановою, Урядом визначені ключові умови отримання кредитів  під державні гарантії підприємствам, які виконуватимуть замовлення, пов’язані з підвищенням обороноздатності та безпеки держави. Підприємства під час укладання відповідних договорів та вибору банку-кредитора керуватимуться такими умовами: строк залучення фінансових ресурсів 36 місяців, а максимальна відсоткова ставка за користування кредитами не має перевищувати 19% річних.  

Такі кроки Уряду нададуть поштовх до наповнення державних підприємств ОПК  кредитними ресурсами, які спрямовуватимуться на реалізацію перспективних проектів із виробництва озброєння та військової техніки, що в свою чергу прискорить задоволення потреб та переоснащення ЗСУ.

“Нарешті ми завершили виконання всіх процедур, необхідних для старту системи кредитування підприємств під гарантії держави. Це важливий крок. Впевнений, що існуючий сьогодні інструментарій стане основою ефективної взаємодії на всіх рівнях в рамках реформи оборонної сфери, що здійснюється Міністерством”, - зазначив заступник Міністра Юрій Бровченко.