Залучення інвестицій: Узбекистан зацікавлений у нових проектах в Україні1
Залучення інвестицій: Узбекистан зацікавлений у нових проектах в Україні
30.07.2021 | 15:35 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Сьогодні, 30 липня, відбулася зустріч заступниці Міністра економіки України Ірини Новікової із засновником консалтингової компанії «Welfare Investment Alliance», Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні (2012-2019) Алішером Абдуалієвим.

Заступниця Міністра економіки висловила сподівання на подальше зміцнення відносин між двома країнами та підкреслила, що створення комфортних умов для ведення бізнесу і реалізації нових інвестиційних проектів є вкрай важливим кроком для активізації інвестиційного співробітництва між державами.

«Сьогодні Україна зацікавлена у залученні інвестицій та тому активно впроваджує нові законодавчі ініціативи. Ми бачимо великий попит з боку інвесторів до індустріальних парків та нового механізму підтримки інвесторів залучення інвестицій, так званий закон про «інвестиційних-нянь» – відзначила Ірина Новікова.

У рамках зустрічі учасники обговорили питання перспективи та можливості створення спрощеного доступу до ринків країн, сприятливого середовища для реалізації спільних проектів та залучення інвестицій.

Так, серед перспективних галузей для співробітництва обох країн є  авіаційна галузь,  а також реалізація проектів зі створення тваринницьких комплексів та виробництва шовку на території України.