Міністерство економіки України

Мінекономіки залучає міжнародних експертів до роботи над оглядом ОПК та розробки законопроектів із розбудови Національної системи стійкості
28.01.2020 | 11:53 | Прес-служба Мінекономіки

У рамках проекту Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік, з метою проведення огляду оборонно-промислового комплексу, а також у контексті здійснення законотворчої діяльності із розбудови Національної системи стійкості, Мінекономіки провело попередні консультації з канадським проектом технічної допомоги SURGe.

Наразі розглядається можливість залучення міжнародних фахівців до однієї із підгруп огляду ОПК, а саме із впровадження стандартів НАТО в діяльності підприємств ОПК.

Експертні оцінки міжнародних колег допоможуть сформувати рекомендації підприємствам ОПК, що сприятиме реформуванню національної оборонної промисловості.

Мінекономіки розраховує на підтримку міжнародних експертів та готується до продуктивної роботи у сфері розробки нормативно-правової бази за напрямом розбудови Національної системи стійкості. Так, за допомогою міжнародного досвіду планується провести аналіз відповідних законопроектів на предмет виявленням можливих нормативних прогалин.