Гуманітарний штаб при Уряді та Офісі Президента ефективно виконує роботу по забезпеченню українців
16.04.2022 | 20:44 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Координаційний штаб з гуманітарних і соціальних питань, створений з ініціативи Президента України, налагодив безперервне постачання гуманітарних вантажів через західний кордон держави, постачає в регіони, що постраждали від війни, 10 млн продуктових наборів, а також розподіляє через мережі АЗС гуманітарне пальне, яке надається Збройним силам України, підрозділам Тероборони, медичному транспорту та правоохоронцям.


Про це повідомила перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко під час звіту про роботу Координаційного штабу за участю керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака, заступників керівника Офісу Президента Юлії Соколовської та Кирила Тимошенка. 


За її словами, на західному кордоні з Польщею, Угорщиною, Румунією, Молдовою, Словаччиною розгорнуті логістичні центри, куди міжнародні донори та партнери відправляють гуманітарну допомогу. Львівщина стала найбільшим в Україні хабом гуманітарної підтримки, прийнявши більше половини вантажів.
Відбувається постачання в регіони, що постраждали від війни, 10 млн продуктових наборів. Вони містять продукти тривалого зберігання з розрахунку забезпечення на один місяць для однієї людини. На реалізацією цієї програми вже виділено 5 млрд грн. До неї підключені 24 обласні військово-цивільні адміністрації та військово-цивільна адміністрація м. Києва.


«Координаційний штаб з гуманітарних і соціальних питань продовжить роботу, що спрямована на забезпечення українців критично важливими товарами та послугами. Швидкі та злагоджені дії дозволяють вчасно реагувати на гуманітарні загрози в регіонах і гарантують продовольчу безпеку для мільйонів українців», - наголосила Юлія Свириденко.