Із зони бойових дій в рамках програми релокації переміщено 98 підприємств

Станом на 29 березня потужності 98 підприємств перевезено на Західну Україну в рамках програми релокації бізнесу із зони бойових дій. 375 учасників програми перебувають в стадії переїзду. А загалом Міністерством економіки отримано 1164 заявок від підприємців, з яких 1058 вже опрацьовані. 


“Масштабне переміщення бізнесу на безпечні території допоможе Україні зберегти виробництво, робочі місця та задовольнити попит армії і цивільного населення на низку товарів і послуг, що критично необхідні для перемоги над ворогом”, – зауважила Перша віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко. 


Вона нагадала, що програма з релокації українських виробництв на безпечні території передбачає державну допомогу у:

  • підборі площ для розміщення виробництва;
  • переміщенні та розселенні персоналу;
  • підборі працівників в місці дислокації після переїзду.

Переміщення обладнання підприємства здійснюється на безоплатній основі силами «Укрзалізниці» та «Укрпошти», у випадку потреби залучаються субпідрядники, які мають можливості транспортувати вантажі.


Програмою релокації може скористатися будь-який бізнес, що перебуває в зоні ризику через бойові дії. Йдеться не лише про великі виробництва, але й малі підприємства, де працюють кілька десятків людей.


Для участі у програмі потрібно заповнити заявку за посиланням https://auction.e-tender.ua/#/register

Відповіді на поширені питання стосовно програми – за посиланням https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=e4f18282-77af-4fdf-8134-ce4403d711f0&title=ProgramaRelokatsiiPidprimstv-SchoPotribnoZnatiBiznesu

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json