Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інна Мєтєлєва взяла участь у партнерському форумі «Якісне харчування – здорова дитина» у м. Ірпінь
18.12.2019 | 14:19 | Прес-служба Мінекономіки.

18 грудня заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Інна Мєтєлєва взяла участь у партнерському форумі соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child», який проходив у м. Ірпінь, Київська обл. Організатори заходу: Київська обласна державна адміністрація, Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Учасники форуму – представники центральних органів виконавчої влади, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, місцевих органів управління освітою, керівники закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, керівники закладів освіти обласної комунальної власності, представники освітніх закладів, міжнародних, громадський організацій, студенти університетів, депутати обласної ради дітей Київщини та інші.

Мета форуму – реалізація державної політики щодо створення в закладах освіти безпечного для життя і здоров‘я дитини середовища, запровадження регіональних соціально-освітніх трансформацій та нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини.

«Сучасні харчові блоки, нові рецепти, якісні продукти, моніторинг та контроль операторів харчового ринку та взаємодія всіх профільних Міністерств, органів місцевої влади, бізнесу та громадськості є основною зміною парадигми безпечного та здорового та смачного дитячого харчування. На наступний рік 100% операторів ринку та 100% продуктів харчування, що постачаються дітям, будуть під дією моніторингу продуктів, які постачаються у навчальні заклади», - наголосила під час виступу Інна Мєтєлєва. 

На форумі було презентовано виставково-презентаційну бенчмаркінг-платформу, яка включає виставку-презентацію сучасного технологічного обладнання, посуду та інвентарю, промо-презентацію продуктів здорового харчування, демо-презентацію нових форм організації харчування. Крім того було проведено інтерактивні діалогові платформи, флеш-меседжи «Ми за здорове харчування» та інші презентаційні заходи.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2