Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Про ініційовані Мінекономіки та прийняті на засіданні 24 січня 2020 року рішення Уряду
24.01.2020 | 14:38 | Прес-служба Мінекономіки.

На своєму засіданні 24 січня Кабінет Міністрів України прийняв 4 рішення, які були ініційовані та підготовлені Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Оборонно-промисловий комплекс. Прийнято рішення про утворення Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу. Комісія створена для забезпечення координації дій центральних органів виконавчої влади у сфері функціонування оборонно-промислового комплексу, в тому числі авіаційної та космічної промисловості.

Міжнародна торгівля. Прийнято рішення про оновлення персонального складу делегації України для участі в переговорах у рамках Світової організації торгівлі, зокрема, для забезпечення належного рівня співробітництва в рамках багатосторонньої міжнародної торговельної системи СОТ, участі делегації (представників) України у переговорах, консультаціях, засіданнях органів, утворених відповідно до Угоди про заснування СОТ, робочих групах з питань приєднання до СОТ нових членів. Указ підготовлено для відстоювання та захисту національних інтересів України у торговельно-економічній сфері та спрямовано на досягнення цілі 7.6. “Український експортер отримує кращі умови для роботи за рахунок зменшення бар’єрів для експорту українських товарів та послуг” Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Міжнародна торгівля. Прийнято рішення про зміну складу делегації Уряду України для участі у переговорах щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Республіки Сербія”. Зокрема, до складу делегації увійдуть представників Мінекономіки, МЗС, Мінфіну, Мін’юсту, Держмитслужби, головою делегації визначено заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - торгового представника України Тараса Качку. Прийняття розпорядження сприятиме досягненню цілі 7.6.“Український експортер отримує кращі умови для роботи за рахунок зменшення бар’єрів для експорту українських товарів та послуг” Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Розвиток бізнесу. Прийнято рішення про схвалення Концепції щодо реалізації державної політики у сфері розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року. Розвиток соціально відповідального бізнесу в Україні заохотить компанії враховувати інтереси суспільства та дотримуватися міжнародних стандартів та принципів ведення відповідального бізнесу, зокрема щодо впливу від діяльності компанії на працівників, споживачів, довкілля. Більш докладно у прес-релізі: http://bit.ly/36jdi0B

Також на засіданні Уряду прийнято рішення, що знаходиться у компетенції Міністерства фінансів України та сприятиме розвитку бізнеса в Україні. Зокрема, для реалізації програми “Доступні кредити 5-7-9%” Кабінет Міністрів затвердив дві постанови, які запускають надання фінансової державної підтримки малому бізнесу та визначають механізм використання цих бюджетних коштів в межах діяльності Фонду розвитку підприємництва. Реалізація програми “Доступні кредити 5-7-9%” передбачає створення низки інструментів задля підвищення доступності кредитів. 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2