Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
У Мінекономрозвитку відбулося засідання пленуму Апеляційної палати
17.04.2018 | 12:39 | Департамент інтелектуальної власності.

10 квітня в Мінекономрозвитку відбулося засідання пленуму Апеляційної палати в оновленому складі під головуванням Державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, голови Апеляційної палати Олексія Перевезенцева.

Метою засідання пленуму було обговорення результатів роботи Апеляційної палати, а також перспектив удосконалення її діяльності, зокрема, проекту Регламенту.

В рамках заходу було проаналізовано роботу Апеляційної палати за період з 2015 року по I кв. 2018 року, обговорено проблемні питання доказів, на яких ґрунтуються рішення Апеляційної палати, зокрема інформації з мережі Інтернет, практику урахування Апеляційною палатою рішень судових органів та листів-згод на користь реєстрації знаків для товарів і послуг.

Особливу увагу під час засідання пленуму було приділено обговоренню проекту Регламенту Апеляційної палати. У проекті враховано необхідність уніфікації підходів, які застосовує суд при перевірці законності та обґрунтованості рішень Апеляційної палати з підходами, які застосовує Апеляційна палата, переглядаючи рішення Мінекономрозвитку, розширено критерії оцінки доказів Апеляційною палатою, уточнено вимоги до оформлення документів, які подаються заявником, зокрема, засвідчення копій документів, як письмових, так і електронних, вимоги до довіреності, передбачена можливість проведення засідання в режимі відео конференції та в порядку письмового провадження.

За результатами обговорення пленум Апеляційної палати схвалив відповідний проект та рекомендував департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку забезпечити затвердження його наказом Мінекономрозвитку та зареєструвати в Міністерстві юстиції України.

На завершення заходу Державний секретар Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев нагородив членів Апеляційної палати подяками з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності та за зразкове виконання посадових обов’язків.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2