Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Мінекономрозвитку - лідер реформ в Україні за версією VoxUkraine
26.01.2017 | 16:04 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 26 січня, VoxUkraine презентував результати 700 днів моніторингу реформ в Україні та рейтинг іМоРе (Індексу моніторингу реформ), який показує реформаторську активність міністерств. Міністерство економічного розвитку і торгівлі посіло перше місце у цьому рейтингу.

VoxUkraine два роки відстежував і оцінював законодавчі зміни, що відбувались в країні. У рамках моніторингу іМоРе кожен реформаторський нормативний акт отримав оцінку експертів, а суму балів, які ці акти отримали, становила оцінку міністерства в рейтингу. Мінекономрозвитку посіло перше місце, набравши 109 балів. На другій сходинці - Міністерство фінансів України (77 балів), а на третій - Міністерство юстиції України (65 балів).  

Головними ініціативами Міністерства економічного розвитку та торгівлі України VoxUkraine назвав впровадження ProZorro, приєднання до Угоди СОТ про державні закупівлі, приведення цін на газ до ринкового рівня та реформу корпоративного управління “Нафтогазу”. Реформи управління держпідприємствами та дерегуляційні закони й постанови також отримали високі оцінки експертів. Одним із найвище оцінених було рішення Мінекономрозвитку про ліквідацію “Укрекоресурсів”.

“Великим здобутком Міністерства є те, що, не зважаючи на майже повну зміну команди Міністра та заступників, нам вдалося забезпечити правоприємність. Всі ініціативи, започатковані Мінекономрозвитку 2 роки тому, продовжуються і сьогодні. В цьому є велика заслуга Міністра Степана Кубіва,” - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник Наталія Микольська під час презентації.

Більше про 700 днів моніторингу реформ у матеріалі VoxUkraine: http://bit.ly/2jV7CDL

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2