Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Анонси подій
19 жовтня відбудеться суспільне обговорення земельної реформи
17.10.2019 | 16:16 | Прес-служба Мінекономіки.

19 жовтня 2019 року відбудеться суспільне обговорення земельної реформи з представниками міністерства, народними депутатами, представниками Держгеокадастру, експертами галузі та очільниками територіальних громад.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України представить плани Уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами, буде надана інформація щодо складових земельної реформи, етапності її проведення. 

Народні депутати комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин розкажуть про парламентські ініціативи у сфері децентралізації та запровадження обігу земель, як ефективного інструменту розвитку ОТГ. Запланована також сесія запитань-відповідей з представниками місцевих громад.

В обговоренні візьмуть участь Микола Сольський, голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Роман Лещенко, уповноважений із земельних питань, Олександр Краснолуцький, заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Початок заходу о 10.00. 

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 24, приміщення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. 

Акредитація ЗМІ проводиться до 18 жовтня 16:00 за електронною адресою: onykiyenko.vika@gmail.com

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2