Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Світлана Панаіотіді взяла участь у 28-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва
12.12.2019 | 18:23 | Прес-служба Мінекономіки.

Сьогодні, 12 грудня, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді у штаб-квартирі НАТО взяла участь у 28-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.
Під час свого виступу Світлана Панаіотіді представила присутнім Міністерство як орган,  що відповідає за формування та реалізацію військово-промислової політики. В контексті цього зі стороною НАТО було обговорено стан реформування оборонно-промислового комплексу України.
Окрім того, під час свого виступу заступниця Міністра ознайомила присутніх відносно здійснених Міністерством кроків для забезпечення підготовки та проведення огляду оборонно-промислового комплексу України.
Також, на засіданні обговорили наступні шляхи співпраці з Альянсом у контексті реформування національного оборонно-промислового комплексу: консультативно-дорадча допомога у проведенні огляду оборонно-промислового комплексу, участь у діяльності робочих груп Конференції національних директорів з озброєння (CNAD) з метою впровадження стандартів НАТО та використання під час удосконалення нормативно-правової бази, залучення до Програми НАТО з виховання доброчесності (Building Integrity).
На завершення свого виступу заступниця Міністра Панаіотіді С. М. зазначила, що Мінекономіки у межах компетенції продовжуватиме використовувати наявні механізми співпраці з НАТО задля реалізації євроатлантичного курсу держави, закріпленого в Конституції України.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2