Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Павло Шеремета: У нас відбувається нормальний професійний діалог із Місією МВФ
26.06.2014 | 14:50 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета позитивно оцінює співпрацю з Місією МВФ і вважає, що діалог між нашою країною і Міжнародним валютним фондом буде продовжуватися. На цьому керівник відомства наголосив у ході форуму «Тернистий шлях до процвітання: сценарії для України».

Очільник Міністерства пояснив, що Україна залишається «хворою» на подвійну дефіцитозалежність. Перший, головний дефіцит – це фіскальний, він ще залишається. Другий – торговельний – був, за словами Павла Шеремети, виправлений після першого кварталу, після девальвації гривні. Мається на увазі, що Україна значно більше імпортувала, ніж експортувала. Та, як зазначив Міністр, після першого кварталу ситуація поліпшилася.

«Ми більше так не імпортуємо, в той же час бачимо достатньо позитивну тенденцію, ще до введення автономних торговельних преференцій Європейським Союзом, експорт в ЄС посилився», - зауважив Павло Шеремета.

Міністр переконаний, що МВФ допомагає «вилікувати цю нашу хворобу» на дефіцитозалежність. Для цього, на йогу думку, Україні знадобиться 2-3 роки.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2