Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Тимофій Милованов взяв участь у Київському міжнародному економічному форумі
08.11.2019 | 20:50 | Прес-служба Мінекономіки.

Сьогодні, 8 листопада, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов взяв участь у панельній дискусії Київського міжнародного економічного форуму, де розповів про головні стратегічні напрямки для економічного розвитку України.

Міністр зазначив, що одним з драйверів для зростання української економіки є відкриття прозорого обігу землі, який забезпечить чесні і прозорі правила гри на ринку.

«Сьогодні ми хочемо відкрити прозорий обіг земель й, тим самим, провести одну з найбільших антикорупційних реформ в історії сучасної України. Переконаний, що прозорість ринку - це найкращий захист від тіньових схем, які діяли понад 18 років в Україні через мораторій на продаж земель  сільськогосподарського призначення», – зауважив Тимофій Милованов.

Також Міністр розповів, що у ТОП 5 пріоритетів Міністерства входить проведення приватизації неефективних і збиткових державних підприємств, дотації на які будуть перерозподілені на важливі інфраструктурні проекти та розвиток громад.

Крім того, у фокусі уваги Мінекономіки розширення експорту та відкриття нових міжнародних ринків, впровадження конкурентної політики і реформа ринку праці, яка дасть поштовх до розвитку людського та інтелектуального  капіталу України.

“Як тільки ми досягнемо успіху у цих реформах і покажемо світові впровадження змін, таким чином, привернемо увагу світових інвесторів до України”, – зазначив Міністр.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2