Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Влада і бізнес повинні налагодити діалог для ефективного захисту інтересів національного товаровиробника – Валерій Пятницький
23.09.2014 | 10:26 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Влада і бізнес повинні поєднати зусилля і разом виробити алгоритм дій, щоб ефективно захищати інтереси національного товаровиробника та створити усі необхідні умови для ефективного просування українських товарів на європейський ринок. На цьому наголосив 22 вересня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - торговий представник України Валерій Пятницький у ході засідання круглого столу щодо ситуації навколо експорту української продукції до Російської Федерації. А для цього необхідний постійний діалог між зацікавленими сторонами. 

    «Працювати вхолосту не потрібно ані владі, ані бізнесу. Хочемо мати ефективний зворотній зв'язок, щоб ми знали, що вам треба. Бо Угода – не є догма, і якщо вам треба щось для ефективної роботи – давайте це зробимо. Тому ще раз звертаюся – будь ласка, скеровуйте, кажіть де є больові точки», - сказав Валерій Пятницький.

    Він наголосив, що для того, щоб користуватися преференціями Євросоюзу, щоб потрапити на європейський ринок і успішно там конкурувати, потрібно виконувати вимоги й  правила ЄС. Переорієнтація вітчизняних товаровиробників на цей ринок цікава для підприємців, оскільки цей ринок більш багатообіцяючий через значну ємність та перспективи, які він відкриває для своїх учасників.

    Разом із тим, за словами Валерія Пятницького, співпраця бізнесу і влади необхідна і у питанні напрацювання інструментів торгового захисту вітчизняного товаровиробника. І тому, вважає заступник Міністра, бізнес повинен допомогти сформувати об’єктивну оцінку тієї ситуації, що склалася з українським експортом, для того, аби Уряд міг швидко і ефективно реагувати на виклики, які виникають.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2