Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Анонси подій
28 листопада відбудеться прес-конференція «Родючі ґрунти України: міф чи реальність?»
26.11.2019 | 14:00 | Прес-служба Мінекономіки.

28 листопада 2019 року відбудеться прес-конференція «Родючі ґрунти України: міф чи реальність?» з нагоди Всесвітнього дня ґрунтів та заснування Українського ґрунтового партнерства. Завдяки нещодавно створеному Українському ґрунтовому партнерству можна буде сформувати єдину платформу для забезпечення прозорої системи моніторингу стану ґрунтів та покращення системи управління природними ресурсами, що є важливим в умовах впровадження ринку землі.

У прес-конференції беруть участь:

Інна Мєтєлєва, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Моніторинг та контроль якості родючості ґрунтів України в умовах впровадження ринку землі.

Оксана Рябченко, координаторка проекту ГЕФ/ФАО з інтегрованого управління природними ресурсами. Збереження ґрунтів у глобальному контексті. Діяльність Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), спрямована на збереження ґрунтів та покращення управління земельними ресурсами України.

Володимир Головатенко, керівник сектору "Ринковий контроль та нагляд" Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office). Регуляторний вплив національної системи моніторингу стану довкілля на здійснення ефективного управління природними ресурсами.

Євгеній Вайнер, експерт ФАО із питань національної політики та інституцій. Формування інституціональних засад та законодавства в сфері накопичення, обміну та обробки даних щодо використання земельних ресурсів України. Створення Українського ґрунтового партнерства.

Микола Мірошніченко, почесний голова Українського ґрунтового партнерства. Реалізація ініціатив з покращення управління ґрунтовими ресурсами на базі Українського ґрунтового партнерства.

Віталій Ільченко, власник групи компаній “UKRAVIT”. Практичні аспекти та технічні можливості використання даних моніторингу ґрунтових ресурсів.

Початок: 14:30.

Місце проведення: Український кризовий медіа центр, Київ, вул. Хрещатик, 2, 2 поверх.

Акредитація відбувається до 13:00 28 листопада за посиланням: http://bit.ly/UkrainianSoils або за тел. +380986055061 (Вікторія Михальчук, фахівець із комунікацій ФАО).

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2