Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Законопроєкт про агрострахування потрібен всій країні, - Петрашко
18.02.2021 | 09:33 | Прес-служба Мінекономіки.

Ринок  агрострахування діє практично в кожній країні світі. Для України ефективне впровадження такого механізму є дійсно актуальним і довгоочікуваним.

Про запуск ринку агрострахування йшлося під час ефіру каналу “Прямий” за участі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка.

“Питання відсутності агрострахування назріло вже багато років. Були спроби і в 2007, і в 2012 році вирішити ці питання, але, на  жаль, вони зводилися до точкових рішень і ефекту на систему не було. Наразі за ініціативи Президента напрацьовані конкретні рішення, які прийняті Урядом і які, ми сподіваємось, будуть найближчим часом ухвалені Верховною Радою”, - прокоментував Міністр Ігор Петрашко.

Для аграрного виробництва характерні низька оборотність коштів та високі ризики, до того ж мають суттєвий вплив природні фактори. Сукупність цих та інших факторів зумовлює потребу у страхуванні сільськогосподарської продукції. Страхування та управління ризиками є одним із засобів, що дозволяє мінімізувати негативні наслідки від непередбачених подій у сільському господарстві.

Весь прямий ефір дивіться за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=v_3Bbr818Dk&feature=youtu.be

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2