Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Понад 1 млрд грн спрямовано на виплату “карантинних” 8 тисяч грн
17.05.2021 | 18:03 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Станом на 17 травня вже 1 млрд грн було направлено на виплату державної допомоги  125 тисячам найманих працівників та підприємців, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень у “червоних зонах”. Зокрема, виплати вже отримали 75 856 найманих працівників та  49 144 ФОПи. У регіональному розрізі найбільше виплат вже отримали підприємці та наймані працівники у Києві (понад 206 млн грн), Львівській (майже 107 млн грн) та Харківській (90 млн грн) областях.

Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

“Вже понад мільярд гривень державної допомоги отримали підприємці та наймані працівники, які постраждали через посилення карантинних обмежень. Виплати продовжуються, програма підтримки буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до “червоної” зони. Закликаємо бізнес, який постраждав, реєструватися і отримувати цю допомогу”,  - прокоментував  Міністр Ігор Петрашко.

Нагадаємо, що 30 березня парламент підтримав в цілому законопроєкт №5300 про допомогу ФОПам та найманим працівникам через локдаун в “червоних зонах”. Президент України Володимир Зеленський підписав закон і 9 квітня він набув чинності.

Докладніше про умови програми читайте за посиланням: https://bit.ly/2QzqmNG

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2