Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Україна та Канада зацікавлені у реалізації спільних проектів з підтримки українського підприємництва, - Юлія Свириденко
08.05.2024 | 19:03 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

8 травня відбулася зустріч Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць, під час якої сторони обговорили можливості щодо нових проектів з кооперації українського та канадського бізнесу, ініціатив з підтримки МСП та партнерства урядів двох країн у пріоритетних галузях економіки. Участь у заході взяли заступники Міністра Тарас Качка і Тетяна Бережна, а також представники Посольства Канади в Україні.

Зокрема, Юлія Свириденко наголосила на важливості участі у Ukraine Recovery Conference – 2024, присвяченої швидкому відновленню та довгостроковій відбудові України, яка відбудеться 11-12 червня в Берліні.

«Українська сторона буде рада бачити на URC2024 канадський бізнес, нам цікава співпраця в таких секторах, як енергетика, зелена металургія, логістика і транспорт, ІТ-сектор та діджиталізація, агровиробництво. У конференції візьмуть участь українські компанії з цих секторів, тому це гарна можливість налагодити нове партнерство», - наголосила Юлія Свириденко.

Також учасники зустрічі обговорили грантові програми, які реалізуються в Україні для підтримки підприємництва та можливі спільні ініціативи з канадськими партнерами.

«Ми відкриті до кооперації з Канадою за будь-якими програмами, передусім спрямованими на стимулювання жіночого підприємництва. До прикладу, однією з таких реалізованих проектів є нещодавно запущена грантова програма для жінок-підприємниць «Створюй» за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund. Програма направлена на підтримку малого і середнього бізнесу із переробки, де кожна переможниця отримає грант до $15 000. Уряд також зацікавлений у співпраці з міжнародними партнерами для фінансування грантових програм для ветеранів для створення нових можливостей на ринку праці та розвитку ветеранського бізнесу», - зазначила Тетяна Бережна.

Перший віцепрем’єр-міністр розповіла також про пріоритетні напрями роботи Уряду, зокрема щодо розвитку виробництва, стимулювання несировинного експорту та залученні інвестицій у реальний сектор.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2