Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: STARBOY - простір для сучасних чоловіків та маленьких джентельменів
08.06.2024 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Дмитро Нижник - прагнув підняти якість обслуговування в Україні на новий рівень і створити не просто барбершоп, а місце, де кожен клієнт відчує себе особливим.

Завдяки гранту «Власна cправа» розміром 250 тисяч гривень він зміг втілити свою мрію. Гроші були витрачені на меблі та обладнання. Також, як і потрібно за умовами програми, Дмитро найняв двох працівників. З початку травня барбершоп уже повноцінно приймає клієнтів і надає якісні послуги у м. Києві.

STARBOY пропонує широкий спектр послуг – стрижки, гоління, різні види масажу, манікюр та педикюр для чоловіків, які цінують свій час і піклуються про своє здоров’я та зовнішність. Кожна послуга надається на високому рівні. А завдяки майстрам, які спеціалізуються на бальних зачісках, STARBOY став місцем, де реалізуються сучасні тренди.

Особливістю закладу є акцент на українському виробництві. Всі матеріали, освітлення та меблі в барбершопі — від українських виробників. Ремонт виконаний у сучасному українському стилі, який підкреслюють спеціальні кольори від студії дизайну Махно. Масажний кабінет у степовому кольорі, зал у кольорі різнотрав'я — усе це створює атмосферу автентичності та комфорту.

«Таким чином ми підтримуємо українські бізнеси й просуваємо те, що зроблено в Україні», — ділиться Дмитро.

Підприємець радить усім вірити у свої сили та зосереджуватися на позитиві, всупереч труднощам. Віра в себе та фокус на хорошому, попри перешкоди, — це ключ до успіху.

Грант дав підприємцю можливість зробити перші кроки до своєї мрії, і тепер він натхненний перспективою зробити STARBOY ще кращим, побудувати мережу та створити франшизу.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота є однією зі складових політики “Зроблено в Україні” та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів ветеранам та другому з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2