Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономрозвитку опублікувало бачення щодо майбутнього держпідприємств Triage
20.07.2017 | 17:39 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Мінекономрозвитку опублікувало на своєму сайті перелік офіційно затверджених Урядом документів, які сукупно представляють собою стратегічне бачення щодо поводження з державними підприємствами у підпорядкуванні центральних органів влади. Так званий “тріаж” (від англ. triage - медичне сортування) визначає, які державні підприємства в довгостроковому періоді повинні залишитись у державній власності, бути передані в концесію, приватизовані або ж ліквідовані.

Також на сайті тепер доступний повний перелік 3444 держпідприємств, розподілених по відповідних групах. Зверніть увагу на те, що величина активів, чистий прибуток та інші фінансові показники не були критерієм поділу. Відтак, ці показники наведені у таблиці Excel виключно з інформаційною метою. В разі відсутності актуальної інформації (наприклад, по підприємствах на непідконтрольних територіях чи компаній, що не звітують або не здійснюють господарську діяльність) фінансові показники в таблиці не наведені. Перелік та розподіл по групах буде оновлюватися

Тексти документів доступні тут: http://bit.ly/2tjbToe.

Розроблена концепція є основою подальшого реформування сфери управління державною власністю та одним із зобов’язань, які Україна взяла на себе в рамках домовленостей із Міжнародним валютним фондом.  
 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2