Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Уряд продовжує співпрацю з ОЕСР у сфері реформи державних підприємств
22.06.2020 | 18:07 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Сьогодні, 22 червня, відбулася зустріч представників Уряду та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), на якій було презентувоно звіт “Оцінка ОЕСР реформи підприємств державної форми власності в секторі електроенергетики України”. Результати цієї роботи сприятимуть підтримки реформи корпоративного урядування в секторі електроенергетики, енергетичної безпеки України та вдосконалення конкурентоспроможності державних підприємств на глобальних ринках.

“Ключовим напрямком реформи державних підприємств залишається  побудова прозорої системи менеджменту шляхом впровадження інструментів корпоративного управління. Ми прагнемо слідувати всім принципам та стандартам ОЕСР у цій сфері”, - прокоментувала заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Учасники заходу обговорили подальші плани співпраці, зокрема впровадження реформи корпоративного управління в топ-15 ДП, затвердження політик власності та показників ефективності наглядових рад відповідних підприємств, а також домовились розробити дорожню карту та розпочати роботу з розробки національного Огляду впровадження корпоративної реформи та стандартів ОЕСР.

 

Довідково:

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) - міжнародна організація, що об'єднує 34 розвинені країни світу. ОЕСР здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам формувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи в рамках міжнародних домовленостях.

У 2019 році ОЕСР започаткувала проєкт “Підтримка реформи сектору енергетики в Україні”. Цей багаторічний проєкт має на меті вдосконалення корпоративного врядування на підприємствам державної форми власності, конкуренцію та практику боротьби з корупцією в секторі енергетики України.

 

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2