Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
В Мінекономіки відбулась узгоджувальна нарада щодо запуску електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів
30.06.2021 | 13:26 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

29 червня в Мінекономіки відбулась узгоджувальна нарада за участі представників Мінстратегпрому, Комітетів Верховної Ради України та апарату РНБОУ. Зустріч відбулася  в рамках заходів щодо імплементації Закону України “Про оборонні закупівлі”, зокрема щодо створення і функціонування електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (Реєстр).

Адміністратором Реєстру був визначений державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки, який знаходиться в сфері управління Мінекономіки. Відтак Мінекономіки долучилось до вирішення проблемних питань запуску Реєстру та налагодження майбутньої взаємодії Інституту та Мінстратегпрому як держателя Реєстру, який забезпечує його створення, функціонування, ведення та адміністрування.

Також учасники обговорили ключові завдання  Інституту як провідної наукової установи з проведення досліджень в сфері економічного розвитку, що відбувається в інтересах Мінекономіки, профільного Комітету Верховної Ради України та інших зацікавлених центральних органів виконавчої влади.

За результатами наради було визначено коло проблемних питань та намічено шляхи їх вирішення для найшвидшого запуску Реєстру.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2