Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Оновлено склад Наглядової ради ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ”
29.07.2020 | 13:35 | Прес-служба Мінекономіки.

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді увійшла до складу Наглядової ради ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” як представник держави. Відповідне рішення було затверджено Наказом Мінекономіки №1412 від 28.07.20.

Світлана Панаіотіді  - профільна заступниця Міністра, яка координує цілу низку напрямів, зокрема, відповідає за формування державної політики управління об’єктами державної власності, воєнно-промислової політики, публічних закупівель, конкурентної політики тощо.

«Я рада долучитись до команди в складі Наглядової ради. Ми готові разом із командою Прозорро.продажі та ФДМУ і надалі втілювати зміни, які важливі для нашої країни. Запуск прозорого ринку оренди державного та комунального майна – один із пріоритетів на сьогоднішній день».

Довідково

Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” засноване відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20 березня 2018 року N 374,  є електронною торговою системою, мета роботи якого, прозора, швидка та ефективна реалізація державного майна, а також запобігання корупції, завдяки громадському контролю та розширенню кола покупців. Наглядова рада Державного підприємства “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” є органом управління підприємством, та виконує покладені на неї обов'язки відповідно до Статуту.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2