Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі перегляне доцільність спецзаходів з імпорту сірчаної кислоти та олеуму
11.08.2021 | 10:57 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Оновленим складом Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (Комісії) розглянуто звернення вітчизняних виробників сірчаної кислоти та олеуму. Зокрема, вирішено переглянути доцільність продовження дії спеціальних заходів, які наразі діють щодо імпорту в Україну сірчаної кислоти та олеуму незалежно від країни походження та експорту. Про це наголосив заступник Міністра економіки України Сергій Теленик.

За його словами, Комісія встановила достатність підстав для перегляду спеціальних заходів. Було визначено, що наведена у зверненні інформація свідчить, що така практика позитивно вплинула на діяльність вітчизняних виробників. Втім, наразі ще не повністю усунуто наслідки заподіяної їм шкоди і вони перебувають у процесі адаптації до умов конкуренції.

Для визначення доцільності продовження строку застосування спеціальних заходів у процесі перегляду будуть досліджені усі належні чинники, з урахуванням інтересів виробників та споживачів даної продукції.

Нагадуємо, що спеціальні заходи застосовано рішенням Комісії за результатами спеціального розслідування на три роки шляхом запровадження режиму квотування імпорту до 31 серпня 2021 року.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2