Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Українська делегація візьме участь у слуханнях щодо захисту прав інтелектуальної власності
29.02.2016 | 15:00 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

1 березня українська делегація візьме участь у відкритих слуханнях стосовно щорічного перегляду «Спеціальної доповіді 301», які відбудуться в Офісі торговельного представництва США. У складі делегації будуть присутні заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська та директор департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Мінекономрозвитку Олена Мініч.

Під час відкритих слухань українська делегація проінформує щодо досягнутого Україною прогресу у сфері захисту прав інтелектуальної власності за такими напрямами: подолання піратства в сфері авторського права і суміжних прав; легалізація комп’ютерних програм в органах виконавчої влади; подолання проблем у сфері колективного управління майновими правами; посилення захисту прав інтелектуальної власності; реформа системи органів державного управління сферою інтелектуальної власності.

«У минулому році відбулося позитивне переведення України з категорії «Пріоритетна іноземна країни» до категорії «Країна пріоритетного спостереження». Це було певним жестом довіри до нашої держави та одночасно сигналом того, що започатковані нами ініціативи законодавчих змін – є вірними кроками», - розповіла Наталія Микольська.

Вона додала, що Уряд України робить все необхідне для того, щоб поступове покращення статусу нашої держави в межах цієї спеціальної доповіді стало не випадковістю, а логічним кроком на шляху до повного виходу України з переліку країн, що допускають порушення прав інтелектуальної власності на власній території.

«Це має важливе значення для України, оскільки ситуація у сфері захисту прав інтелектуальної власності безпосередньо впливає на будь-які рішення щодо доступу нашої держави до американського ринку, в т.ч. у рамках Генералізованої системи преференцій США», - підкреслила Торговий представник України.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2