Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Кабінет Міністрів призначив Степана Кубіва представником Уряду у наглядовій раді бізнес-омбудсмена
27.09.2017 | 12:06 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 27 вересня, Кабінет Міністрів України призначив Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва представником Уряду у наглядовій раді бізнес-омбудсмена. Рішення сприятиме забезпеченню належного представництва Уряду в наглядовій раді Ради бізнес-омбудсмена.

Серед ключових завдань Ради бізнес-омбудсмена є підготовка пропозицій органам влади щодо державної політики у сфері підприємницької діяльності, надання їм рекомендацій щодо вдосконалення роботи таких державних органів та органів місцевого самоврядування у напрямку покращення умов для здійснення підприємницької діяльності.

“Діяльність Ради бізнес-омбудсмена має допомагати ефективному діалогу між бізнесом і владою. Ми продовжуємо ключові реформи для покращення бізнес-клімату і нам важливо чути потреби та проблеми бізнесу, щоб мати змогу ефективно проводити подальші реформи та приймати необхідні рішення. Тому належна робота Наглядової ради бізнес-омбудсмена є надзвичайно важливою”, - прокоментував рішення Уряду Степан Кубів.

Довідково

 Рада бізнес-омбудсмена утворена за ініціативою Мінекономрозвитку для покращення здійснення підприємницької діяльності.

Керівним органом є наглядова рада, яка складається з уповноважених представників Уряду, міжнародних фінансових установ (Європейський банк реконструкції та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку), а також представників бізнес-асоціацій (Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес асоціація, Федерація роботодавців України, ТПП України, Український союз промисловців і підприємців).

Наглядова рада бізнес-омбудсмена вносить подання щодо кадрових призначень, затверджує Регламент та вносить зміни до нього, здійснює нагляд за діяльністю Ради та приймає рішення щодо інших питань щодо діяльності Ради.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2