Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: Уряд виділив майже 153 млн грн на гранти для переробних підприємств та сільськогосподарських товаровиробників
25.11.2022 | 17:45 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Уряд виділив 152,7 млн грн на фінансування створення або розвитку переробних підприємств та сільськогосподарських товаровиробників в рамках програми єРобота. Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів України на засіданні 25 листопада 2022 року.

«Завдяки виділеним сьогодні коштам підприємці мають створити більше тисячі робочих місць. Крім подолання безробіття, такі гранти сприятимуть поповненню бюджетів усіх рівнів та загальному економічному зростанню», - зазначила Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Згідно з цим рішенням Уряду для надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств передбачається 119 млн грн. Ці кошти отримають 22 підприємства. В результаті реалізації бізнес-планів планується створити 405 робочих місць. Сфера економічної діяльності цих підприємств наступна:

  • виробництво харчових продуктів - 11 грантів;

  • ремонт і монтаж машин і устаткування - 4 гранти;

  • виробництво меблів - 2 гранти;

  • виробництво хімічної продукції - 2 гранти;

  • виробництво гумових і пластмасових виробів - 1 грант;

  • оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини - 1 грант;

  • текстильне виробництво - 1 грант.

Також було виділено 33,7 млн грн для надання грантів на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Їх отримають 6 суб’єктів господарювання.

Сільськогосподарські товаровиробники будуть займатися вирощуванням садів з яблунь, ліщини великої (фундука) та ліщини звичайної, волоського горіху та кущів ягід лохини і чорниці. При цьому, очікується створення 635 робочих місця (28 - постійних та 607 – сезонних).
Отже, загалом на цьому етапі буде створено ще 1040 робочих місць в рамках програми єРобота.

Раніше Уряд виділив 320,9 млн грн на надання грантів для створення або розвитку переробних підприємств та на закладку садів у рамках проєкту єРобота.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2