Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: Бренд постільної білизни відкрив виробництво у Харкові
05.08.2023 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Марина Кошелева – власниця українського бренду постільної білизни «Марівал».

Цей бізнес-проект виник декілька років тому. Прихильниця мінімалізму та якості, Марина шукала для свого інтер’єру спальні прості та функціональні комплекти. І, як це часто буває, сталось саме так: хочеш щось для себе? Зроби сам!

Приємна на дотик тканина, продумані кольори та якісне пошиття – ось відмінності постільних наборів від бренду «Марівал».

Про програму «Власна Справа» Марина дізналась з Instagram. Подалась швидко, адже дуже хотіла розширити бізнес та зробити власний цех пошиття постільної білизни.

«Спочатку ми все робили на аутсорсингу й намагались максимально контролювати процеси. Але виходило не завжди ідеально. Тому грант став для нас прекрасним рішенням!», - розповідає Марина.

На грантові кошти були закуплені швейні машинки та розкрійний стіл. 

Почався наступний етап життя бренду!

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства та новий напрям – гранти для ветеранів та членів їхніх сімей. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2