Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Спірні питання внутрішньої торгівлі будуть врегульовані шляхом внесення змін до діючого законодавства
01.07.2013 | 17:53 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

На виконання Плану заходів з реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки з метою удосконалення нормативно-правової бази, що регулює торговельну діяльність, підготовлено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання внутрішньої торгівлі».

Даний документ розроблено за результатами робочої зустрічі, проведеної Мінекономрозвитку за участю представників Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики, торговельних мереж, громадських організацій з питань обговорення пропозицій щодо внесення змін до законодавчих актів України з метою впорядкування внутрішньої торгівлі.

Нагадаємо, що раніше ситуацію у внутрішній торгівлі планувалося врегулювати прийняттям окремого Закону «Про внутрішню торгівлю».

В той же час, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, виступаючи на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики на тему: «Внутрішня торгівля та її нормативно-правове забезпечення» зазначив, що не менш ефективним може бути внесення змін до вже діючої нормативної бази.

«Дуже хотілося б у процесі дискусії вийти на спільну позицію усіх трьох груп інтересів – споживачів, виробників, та торгівельних мереж стосовно того, яким шляхом краще йти», - сказав Ігор Прасолов.

Він звернув увагу на диспропорції, що склалися в сфері торгівлі, які гальмують розвиток внутрішнього ринку і порушують права та інтереси як покупців, так і виробників, і навіть продавців, особливо представників малого та середнього бізнесу.

На сьогоднішній день проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання внутрішньої торгівлі", розроблений спільно з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, направлено на погодження центральним органам виконавчої влади та громадським організаціям.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2