Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Уряд спростив вимоги до митного оформлення при імпорті генераторів та енергетичного обладнання
17.11.2022 | 12:43 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Уряд прийняв Постанову, яка спрощує імпорт генераторів та іншого енергетичного обладнання. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України затвердив на засіданні 16 листопада 2022 року.

Цей документ доповнює шість постанов Кабінету Міністрів про затвердження певних технічних регламентів, дія яких може поширюватись на відповідні товари. Новим положенням щодо ввозу на митну територію України тимчасово (до припинення або скасування воєнного стану та протягом наступних 90 календарних днів) передбачається не застосовувати до таких товарів вимоги про наявність декларації про відповідність та маркування знаком відповідності технічним регламентам.

«Прийняття Постанови сприятиме забезпеченню потреби внутрішнього ринку обладнанням для відновлення та стабілізації електро- та газопостачання споживачам, яка зумовлена викликами в енергетичній сфері в умовах воєнного стану в України», - пояснила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, що раніше Уряд звільнив від ввізного мита та ПДВ генератори, акумулятори та інше обладнання, яке допомагає покращити енергозабезпечення. Але на митниці імпортери стикалися з проблемами оформлення таких товарів. Нинішня постанова має усунути ці невідповідності.

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2