Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Міністр І. Прасолов обговорив з Послом Словаччини євроінтеграційні ініціативи України
17.09.2013 | 17:49 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Для України досвід кожної країни, яка пройшла аналогічний шлях до інтеграції в Євросоюз – неоціненний, оскільки дозволяє скористатися практикою інших держав і уникнути помилок. На цьому наголосив 17 вересня Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Паволом Гамжіком.

«Я хотів би обговорити досвід Словакії та почути Ваші особисті оцінки щодо процесу інтеграції Словаччини в ЄС, оскільки Ви були у центрі цього процесу в вашої країні. Для нас цей досвід є дуже цінним. Разом з тим, ми усвідомлюємо той великий обсяг роботи, який повинен бути зроблений, і сподіваємося на підтримку з боку Євросоюзу, як в рамках програм технічної допомоги, так і безпосередньо фінансових програм сприяння розвитку окремих галузей економіки», - сказав Міністр.

Ігор Прасолов також зазначив, що фінансово-економічна ситуація у світі – значний чинник  для стабільного економічного розвитку України. І саме тому для нашої країни вкрай важливе підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, включаючи зону вільної торгівлі. Оскільки відіграватиме суттєву роль для подальшого економічного розвитку України.

За експертними оцінками, реалізація положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС сприятиме економічному зростанню, пожвавленню зовнішньої торгівлі в цілому, створенню нових робочих місць у експортоорієнтованих секторах національної економіки, адаптації вітчизняної системи технічного регулювання, санітарних і фітосанітарних заходів до європейських та міжнародних вимог.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2