Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Політика “Зроблено в Україні” знаходить відгук і підтримку серед партнерів у Великій Британії, - Юлія Свириденко
01.03.2024 | 11:31 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Представники Лондонської фінансової біржі підтримують політику “Зроблено в Україні”. Під час зустрічі з Генеральним директором Лондонської фондової біржі (LSE) Джулією Хоггетт Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко презентувала нову політику “Зроблено в Україні”, яка створена для сприяння розвитку українських виробників. 

 «Урядова програма «Зроблено в Україні” знаходить відгук у міжнародних партнерів і вони висловлюють готовність її підтримувати. Розповіли партнерам, як вони теж можуть її посилювати, наприклад, через підтримку українських виробників у своїх закупівлях, інвестування в бізнеси в Україні і більшу представленість українських товарів на ринку Великої Британії. І представники Лондонської фінансової біржі поділяють нашу думку, що такі кроки додатково стимулюватимуть розвиток української економіки», - зазначила Юлія Свириденко.

Крім того, сторони домовились, що фахівці Лондонської фондової біржі та британської організації TheCityUK, в рамках підписаного раніше меморандуму, допоможуть Україні побувати спроможність Агенції із залучення інвестицій. Уряд України наразі працює над її створенням.

«Ми обговорили дуже конкретні подальші кроки у спільній роботі над залученням до цієї агенції досвіду та експертизи британських колег. Сполучене Королівство – один з найрозвиненіших світових фінансових центрів, тому їхній досвід буде корисним при створенні сприятливої фінансової екосистеми в Україні. Ми вдячні британській стороні за готовність залучити фахову експертизу для цього», - пояснила Юлія Свириденко.

Крім того, Лондонська фондова біржа та TheCityUk зроблять дослідження щодо розширення можливостей залучення капіталу державними компаніями.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2