Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Наталія Микольська: Словенські компанії можуть стати "провідниками" наших товарів і послуг на ринок ЄС
09.11.2016 | 14:28 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

7 і 8 листопада заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська в складі офіційної делегації на чолі з Президентом України Петром Порошенко перебувала у Словенії.

Під час зустрічей з представниками Уряду Словенії та ділових кіл йшлося про  залучення інвестицій, в тому числі ноу-хау і технологій (відкриття виробничих потужностей та розвиток готельно-туристичної галузі);  експорт продукції з можливостями виходу на інші балканські ринки; спільні проекти в high-tech послугах в тому числі і для ринку ЄС (ingeneering, ICT, agritech);  реалізацію спільних проектів в галузі енергоефективності.

«Чим для нас цікава ця країна? З виробника сировини, країна перетворилась на виробника готової продукції, туристичну перлину, лідера high-tech галузей. Ця країна може стати "провідником" наших товарів на ринок ЄС», - прокоментувала Наталія Микольська.

Українська делегація також розповіла про успіхи України у сфері здійснення державних закупівель, поліпшення інвестиційного клімату, а також у реалізації структурних реформ у рамках виконання Угоди про асоціацію та зони вільної торгівлі з ЄС.

Під час засідання комісії з торговельно-економічного співробітництва обговорювались потенційні програми допомоги щодо розвитку і просування українського експорту і перспективи співпраці . Також окремо говорили про тренінгові програми щодо просування експорту для спеціалістів Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Проектної команди Офісу з просування експорту.

Детальніше про торгівлю між Україною та Словенією: http://bit.ly/2fO3g2R, http://bit.ly/2fj6aIi.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2