Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Міністерство економіки залучило науковців до оцінки ефективності проєктів
02.02.2024 | 17:20 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

31 січня відбулось перше установче засідання Наукової платформи при Мінекономіки.  Це – коаліція провідних науковців, які на запит держави проводитимуть дослідження щодо варіантів вирішення актуальних проблем або ж ефективності запропонованих проєктів. Це, зокрема, представники державних науково-дослідних інститутів та громадських організацій.

Участь у засіданні взяв заступник Міністра економіки України Олексій Соболев. Під час зустрічі представники Мінекономіки та науковці обговорили пріоритетні теми досліджень та результати, на які розраховують урядовці.  

«Кожне дослідження має продемонструвати вплив конкретного проєкту на ВВП країни, зайнятість населення, бюджет, платіжний баланс тощо. Аби потім ми могли порівняти проєкти і обрати для впровадження найбільш ефективні. Обговорили також потреби в даних та попередні терміни отримання результатів досліджень. Дякую усім, хто погодився долучитись, наукова підтримка урядових рішень для нас дуже важлива. Впевнений, це допоможе пришвидшити подолання економічних проблем», - зазначив Олексій Соболев.  

Перелік тематик досліджень, до яких Мінекономіки залучає науковців – широкий. Це, зокрема, логістика, переробна промисловість, ВПК, освіта, тощо.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2