Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Павло Шеремета: Світ відкритий для переможців
26.06.2014 | 15:25 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Українському бізнесу треба перебудувати своє мислення, щоб використати усі переваги відкритих ринків світу. Така нагода у них є, тільки треба нею скористатися. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета, відповідаючи на запитання журналістів в Українському кризовому медіа-центрі.

«Нам потрібно усім, і державі,  і, перш за все, бізнесу мати більш глобальне мислення. І якраз сьогодні відкривається така можливість. Ми про це більше і більше говоримо: використовуйте цю можливість – не скаржтеся, не жалійтеся – світ відкритий. Він відкритий для переможців, але чому Україна і українські компанії не можуть бути такими переможцями?», - сказав Павло Шеремета.

Міністр зауважив, що зараз на часі говорити не тільки і не стільки про європейський ринок, адже національним товаровиробникам відкриваються ринки і в інших регіонах. Серед таких перспективних ринків, які можуть бути цікавими для українських підприємців, Міністр назвав Південну й Східну Азію, Близький Схід, Центральні й Південну Африку, Латинську Америку та інші.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2