Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Степан Кубів зустрівся із представниками місії МВФ в Україні
09.11.2016 | 16:29 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні, 9 листопада відбулася зустріч представників місії МВФ в Україні з Першим віце-прем'єр-міністром — Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим.

На зустрічі обговорювали ключові реформи, які наразі проводить Україна та їхній вплив на міжнародні рейтинги України та взаємодію України з міжнародними партнерами, зокрема й Міжнародним валютним фондом.

Степан Кубів наголосив, що саме сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв важливі проекти документів, які стосуються реформування діяльності державних компаній.

“Сьогодні зранку Уряд ухвалив порядки формування незалежних наглядових рад державних підприємств. Це величезний крок вперед у реформі управління держвласністю”, - відзначив Степан Кубів.

Такий крок є також заходом з подолання корупції та покращення прозорості у роботі державних підприємств загалом.

“Ми прийняли важливі рішення щодо конкурсних відборів керівників державного сектору економіки та розширили склад Номінаційного комітету для відбору керівників важливих ДП. До розширеного складу увійшли консультанти, які є експертами від МВФ. Це посилить прозорість та відкритість роботи держпідприємств”, - підкреслив Степан Кубів.

Представники місії МВФ в Україні зауважили важливість мужніх кроків Уряду Володимира Гройсмана у здійсненні складних, але важливих реформ в Україні.

“Добре, що МВФ вдалося у вересні завершити другий перегляд програми. Думаю, що це є відображенням тих багатьох позитивних речей, які здійснив новий Уряд після свого призначення у квітні”, - наголосив Рон ван Роден, керівник місії МВФ в Україні.

Крім цього, представники місії МВФ зауважили важливість подальшого реформування податкової та митниці, покращення умов для ведення бізнесу в Україні, реформування у галузі сільського господарства та ефективного реформування енергетичних ринків.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2