Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Степан Кубів презентував Перехідну книгу для реформ в економічному блоці Уряду
28.08.2019 | 16:40 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

28 серпня Степан Кубів Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України презентував Перехідну книгу, яка є дорожньою картою реформ з основною інформацією щодо поточної діяльності міністерства, стратегічний план дій Мінекономрозвитку до 2024 року та звіт діяльності міністерства за 2018 рік. Документи мають на меті полегшити роботу нового Уряду.

“Перехідна книга - це майже 300 сторінок ґрунтовних, структурованих даних про те, які економічні реформи в процесі, який статус виконання, які кроки треба здійснити далі. Книга виконана в зручному форматі для щоденного користування. Мій наступник або наступниця отримають від нас не лише стабільну економіку, але й інструкцію про те, які реформи ефективні і які першочергові кроки слід здійснити невідкладно”, - відзначив у своєму виступі Перший віце-прем’єр-міністр.

Разом із перехідною книгою Степан Кубів представив середньостроковий план дій Мінекономрозвитку до 2024 року.

“Такий план є лише у нашого міністерства, інші колеги послуговувалися Планом дій Уряду. Дуже раджу своєму наступнику ним скористатися - тут показники, орієнтири, плани, відповідальні особи за виконання та докладні покрокові карти реформ, за які відповідає Мінекономрозвитку”, - наголосив Кубів. 

Перший віце-прем’єр також відзначив необхідність користування докладним звітом про роботу Мінекономрозвитку за 2018 рік, в якому відображені досягнення міністерства спільно з усім економічним блоком Уряду, громадянським суспільством та експертним середовищем.   

“Разом із командою Мінекономрозвитку ми заклали міцний фундамент для подальшого економічного зростання, ефект від якого діятиме ще рік, півтора і навіть два роки після нас. Звісно, якщо підтримувати цей розвиток продовженням реформ. А наріжними каменями тут є цифровізація, прозора та честна приватизація, розширення міжнародної торгівлі, покращення умов для розвитку приватного сектору, що включає дерегуляцію, захист прав власності, верховенство права, справедливу судову систему, ефективні антикорупційні заходи, системний розвиток людського капіталу через зміну підходу до освіти, підтримку стартапів та інновацій”, - наголосив під час виступу Степан Кубів.

Перший віце-прем'єр-міністр також підкреслив важливу роль міжвідомчої взаємодії між органами державної влади, суспільством, громадськістю, представниками засобів масової інформації.

“Я дуже вірю в силу впливу та контролю громадськості і дуже розраховую, що ми разом допоможемо новому уряду продовжити стратегічні реформи. Важливо, щоб про ці документи знало якомога більше людей, щоб цікавилися цілями і показниками виконання, щоб мати змогу підказати, проконтролювати, порадити і разом зробити”, - додав Степан Кубів.

 

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2