Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Відновлення України на засадах відповідального ведення бізнесу: цінності й стандарти
23.11.2023 | 10:36 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

7 грудня 2023 року відбудеться Конференція “Відновлення України на засадах відповідального ведення бізнесу: цінності й стандарти” – серія політичних діалогів про роль відповідальних бізнес-практик у відбудові України.

Метою Конференції є налагодження взаємодії між органами державної влади і місцевого самоврядування, бізнесом, громадянським суспільством, академічною спільнотою України і міжнародними партнерами щодо забезпечення інтеграції стандартів відповідального ведення бізнесу до програми відновлення України.

Конференція проходить за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні та Уряду Японії. Співорганізаторами конференції є Громадська організація “Центр “Соціальна дія”, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Європейська Бізнес Асоціація. Партнерами конференції є Мережа Глобального договору ООН в Україні, Данський інститут з прав людини, Київська школа економіки.

Україна стикається з історичними викликами, протистоячи руйнівним наслідкам російського вторгнення. Війна також виявила нагальну потребу у відповідальних бізнес-практиках, які відповідають ключовим стандартам ведення бізнесу – корпоративній повазі до прав людини, трудових прав, прав споживачів, інклюзивності тапідзвітності.

Це вкрай важливо для інтеграції України у світову спільноту як надійного, відповідального партнера та для вступу в Європейський Союз і Організації економічного співробітництва та розвитку.   Міжнародна спільнота все більше посилює очікування щодо відповідального ведення бізнесу через міжнародні ініціативи, такі як Керівні принципи ООН щодо бізнесу та прав людини, Керівні принципи Організації економічного співробітництва та розвитку для багатонаціональних компаній, а тому Україна вже має закладати фундамент для високих стандартів відповідального ведення бізнесу.

Глобальні рамки, такі як Керівні принципи ООН щодо бізнесу та прав людини, які становлять міжнародно визнану основу для забезпечення належної уваги до зобов’язань бізнесу щодо прав людини, пропонують бізнесу можливість відіграти позитивну роль у відбудові та трансформації України.

Запрошуємо бізнес, державні інституції, інвесторів та банки розвитку, міжнародні організації, організації громадянського суспільства, бізнес-асоціації, академічні та науково-дослідні установи долучитися до політичних діалогів про роль відповідального ведення бізнесу у відновленні України.

Програма Конференції включатиме:

-          Панельну дискусію “Об’єдані цінностями: як стандарти відповідального ведення бізнесу сприяють орієнтованому на людину, справедливому та стійкому відновленню України”

-          Панельну дискусію “Належна обачність в дії: як інтегрувати стандарти відповідального ведення бізнесу у процес відновлення”

-          Діалог з бізнесом та інвесторами: “Як український бізнес та інвестори поєднують стандарти відповідального ведення бізнесу? Які основні перешкоди та що потрібно для досягнення успіху?“

-          Робоча дискусія: “Зміцнення Національного контактного пункту ОЕСР в Україні: формування майбутнього відповідального ведення бізнесу Україні”

Конференція проходитиме в гібридному режимі: як в очному (у м. Київ), так і в режимі онлайн.

Реєстрація для участі в особистому або онлайн форматі за посиланням: https://forms.gle/a25C1SQT7oGcwsSH9

Детальна програма заходу та місце проведення будуть надіслані зареєстрованим учасникам і учасницям.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2