Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Міністр Ігор Петрашко бере участь у Економічному форумі 2020 в Польщі
08.09.2020 | 16:12 | Прес-служба Мінекономіки.

Українська делегація на чолі з Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорем Петрашко бере участь у Економічному форумі 2020 «Європа: Солідарність. Свобода. Громада», який відбувається з 7 по 9 вересня у Республіка Польща. 

В рамках Форуму Міністр обговорив питання міжнародної кооперації і  співробітництва  під час панельної дискусії «В пошуку рушійної сили для європейської економіки».

«Пандемія Covid-19 негативно вплинула на економіку майже всіх країн світу. Сьогодні як ніколи важливим завданням для нас є посилення заходів щодо економічного зростання, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, покращення інвестиційної привабливості та поглиблення співпраці між нашими країнами», - зазначив Міністр Ігор Петрашко.

Так, в Україні затверджено Програму стимулювання економіки для подолання негативних наслідків пандемії COVID-19. Це чіткий план дій до 2022 року, метою якого є стабілізація та стійкий розвиток економіки України, збереження існуючих та стимулювання створення нових робочих місць із гідними умовами праці, а також реалізація програм підтримки бізнесу.

Уряд України приділяє значну увагу реформуванню аграрного сектору, зокрема, це стосується запровадження ринку землі, прозорого механізму передачі права власності на землю, залучення інвестицій у сільське господарство. 

Також Міністр відзначив динамічний розвиток торговельно-економічного співробітництва між Україною та Польщею, яка є другим за величиною торговим партнером України серед європейських країн.

«Для нас важливим є успішне функціонування польських та європейських компаній на нашому ринку. Позитивні приклади слугуватимуть чітким сигналом для європейських компаній для розширення своєї присутності на українському ринку», - відмітив Міністр.

Довідково:

Економічний Форум є однією з найбільших конференцій у Центральній та Східній Європі, який щороку збирає більше ніж 4000 гостей з понад 60 країн світу, які приїжджають взяти участь у «Польському Давосі». Головне завдання Форуму – створити умови для конкретних дискусій про майбутнє і тим самим підвищити рівень розуміння того, що відбувається у світі та Європі, Польщі та країнах-партнерах. Організатором Форуму є Варшавський Інститут східноєвропейських досліджень у співпраці з Малопольським воєводством та містом Криниця-Здруй (у поточному році Форум перенесено до м. Карпач). Партнерами є численні державні та неурядові установи, престижні вищі навчальні заклади та відомі аналітичні центри з Польщі та багатьох країн, в тому числі з України.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2