Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономрозвитку вдосконалює законодавство у підприємницькій сфері
17.03.2016 | 09:28 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Проект Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», робота над яким здійснювалася під керівництвом першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Ковалів, запроваджує реформу товариств в Україні. Наступним етапом його буде направлено на затвердження Урядом.

За словами першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Ковалів, прийняття цього законопроекту сприятиме підвищенню позиції України в рейтингу Doing Business і, як наслідок, залученню внутрішніх та іноземних інвестицій в економіку України.

Цей проект Закону розроблено у відповідність до міжнародних норм, що визначені  Європейським Союзом та країнами – членами ЄС. Він  спрямований на вдосконалення механізму правового регулювання створення, провадження та припинення діяльності товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю, створення гнучких умов для найчисленнішої бізнес-одиниці в Україні.

“Прийняття Закону позитивно вплине на інвестиційну привабливість України, вдосконалить корпоративне управління, значно поліпшить умови ведення бізнесу. Закон сприятиме створенню нових і розвитку наявних товариств, сприятиме захисту міноритарних учасників та інвесторів”, - повідомила перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів.

Мета цього нормативного акту - це впровадження гнучкості корпоративного управління товариством, диспозитивність у регулюванні відносин між його учасниками, удосконалення процедури виключення учасників зі складу товариства, вдосконалення процедури звернення стягнення на частку в разі передачі її в заставу, запровадження процедури погодження значних правочинів та правочинів із заінтересованістю.

Загалом, проект Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» було розроблено робочою групою, утвореною при Мінекономрозвитку, до якої увійшли представники провідних українських юридичних компаній та Центру комерційного права.


Проект Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” та супутні документи можна завантажити тут.

Інфографіка

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2