Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Великобританія готова і надалі надавати Україні дуже практичну допомогу, — Юлія Свириденко за підсумками зустрічі з  Девідом Камероном
01.03.2024 | 18:57 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Ключові напрямки посилення співпраці між Україною та Великою Британією були темою зустрічі між Першим віцепрем’єр-міністром України – Міністром економіки України Юлією Свириденко з державним секретарем у закордонних справах Великої Британії Девідом Камероном в Лондоні.

«Першими підписали Угоду про безпекове співробітництво з Україною. Підтримують наше військо, підтримують нашу економіку. Стали рушієм, завдяки якому ми запустили страхування суден у Чорному морі від воєнних ризиків. Україна вдячна за лідерство, яке проявляє уряд Великої Британії та кожен окремий громадянин країни в підтримці стійкості України», — сказала Юлія Свириденко.

Як зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України, наша держава поставила собі за мету цього року стати більш економічно самодостатньою. Для досягнення цієї мети Уряд працює над розширенням експортних можливостей, зокрема посиленням несировинного експорту, зміцненням енергетичного сектору, створенням спільних оборонних підприємств, підтримкою українських виробників, спрямуванням конфіскованих російських активів на підтримку відновлення України.

«Сьогодні Міністр запевнив нас, що Великобританія готова і надалі надавати Україні дуже практичну допомогу», — сказала Юлія Свириденко.

Так, вже досягнуто домовленості про розширення механізму страхування суден UNITY. Велика Британія також надалі підтримуватиме нашу оборону, включно з виробництвом та постачанням безпілотників для українських військових. Сполучене Королівство виділило £200 мільйонів на ці потреби. Також партнери готові надати свою експертизу для підвищення ефективності приватизації в Україні. Для України це означає можливість залучити додаткові інвестиції в країну та перетворити збиткові підприємства у бізнес, який дає державі додаткові надходження і роботу для українців.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2