Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономрозвитку представляє національний стенд на туристичній виставці IBTM 2018 у Барселоні
27.11.2018 | 17:09 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

27-29 листопада 2018 року у Барселоні представники України беруть участь в одній із найбільших міжнародних виставок ділового та корпоративного туризму в Європі -  «IBTM 2018».

Цьогоріч Мінекономрозвитку представляє тут національний стенд “UKRAINE”, який об’єднав експозицію туристичних можливостей Одещини, Львівщини та Києва. До представлення України на національному стенді також долучились українські туристичні компанії з в’їзного туризму.

Вже за традицією національний стенд та представлена на ньому промоційна продукція брендовані логотипом нового офіційного бренду України «UKRAINE NOW UA».

В рамках виставки національний стенд «UKRAINE» відвідала Генеральний консул України в Барселоні Оксана Драмарецька, яка обговорила із українськими представниками актуальні питання співпраці та промоції України та проведення презентацій туристичних можливостей України в Барселоні.

Щорічно у «IBTM 2018» беруть участь понад 3000 експонентів із 150 країн світу, які представляють свої туристичні продукти та послуги.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2