Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Співпраця України та НАТО: Заступниця Міністра Світлана Панаіотіді взяла участь у Конференції національних директорів з озброєння
20.11.2020 | 18:46 | Прес-служба Мінекономіки.

20 листопада 2020 в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання Конференції національних директорів з озброєння (CNAD) у форматі Платформи операційної взаємосумісності. На засіданні головував помічник Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Каміль Гранд.

Під час засідання було обговорено питання впровадження інновацій у сфері оборони та досвід держав-членів Альянсу у цій сфері, стан і перспективи розвитку багатонаціональних проєктів, що реалізуються в рамках CNAD. Учасники підкреслили важливість співробітництва країн Альянсу у сфері взаємосумісності озброєння та військової техніки.

«Наше завдання сьогодні – зробити все можливе для забезпечення реформування сектору безпеки і оборони. І саме інновації в цьому контексті  сприятимуть технологічній модернізації та переходу на сучасні системи озброєння, розробці сучасних воєнних доктрин. Забезпечення впровадження механізмів, структур і підходів, які прийняті у державах-членах НАТО, мають забезпечити взаємосумісність з силами Альянсу та подальше просування на шляху вступу до НАТО», – зазначила за результатами заходу заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Довідково:

Конференція національних директорів озброєнь (CNAD) заснована у 1966 р. і є вищим дорадчим комітетом Північноатлантичної ради Альянсу з питань озброєнь.

Місією CNAD є сприяння багатонаціональному співробітництву щодо забезпечення взаємосумісними військовими спроможностями у сфері озброєнь в інтересах удосконалення ефективності сил НАТО у всьому спектрі поточних та майбутніх операцій Альянсу. Конференція національних директорів з озброєння координує реалізацію політики НАТО у сфері розвитку озброєння і військової техніки. 

Засідання проводяться два рази на рік, один із яких – за участю країн-партнерів. До участі в роботі залучаються високопосадовці (національні директори з озброєння), які відповідають за формування та реалізацію політики у сфері озброєння та військової техніки.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2