Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
єРобота: Підприємці з Маріуполя відновили родинний бізнес у Славутичі
27.04.2024 | 12:48 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Марія та Сергій Бубнови до повномасштабного вторгнення мали власне харчове виробництво під торговою маркою “Азовська фабрика - кухня” у Маріуполі та постачали продукцію у найбільші торговельні мережі міста. Під час окупації у березні 2022 року підприємство було повністю зруйновано.

Свій бізнес подружжя відновило в Славутичі. Для цього скористались грантовою програмою “Власна справа” та програмою для переробних підприємств від Міністерства економіки. За грантові кошти закупили необхідне обладнання, зокрема, автоматичний змішувач сировини (овочів) для приготування страв, аби полегшити працю та створити комфортні умови для роботи жінок, комплекс автоматизації контролю харчового виробництва, що дозволило підвищити рівень харчової безпеки. Також  створили нові робочі місця.

«Нова кухня» виготовляє пакетовані супи, які завдяки унікальній технології пакування без консервантів зберігаються рік, а також ферментовані та мариновані салати довготривалого зберігання. Продукцію підприємства відтепер буде легко впізнати на полицях магазинів, бо вона маркована лого «Зроблено в Україні». 

Їхнє виробництво нещодавно відвідав Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська під час робочої поїздки до Славутича. 

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2