Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Норвегія підтримуватиме Україну у її прагненні щодо розбудови сучасної економіки
26.06.2014 | 12:47 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета зустрівся з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Норвегії Бордом Педерсеном. У ході зустрічі Борд Педерсен заявив про готовність Уряду Норвегії підтримуватиме Україну в її прагненні щодо розбудови сучасної економіки.

«Ми готові надати фінансову допомогу та будемо підтримувати ваші зусилля з реформування та розкриття експортного потенціалу України» - наголосив Борд Педерсен.

Сторони підтвердили готовність продовжити роботу з підготовки до підписання Угоди між Урядом України та Урядом Королівства Норвегія про створення міжурядової комісії зі співробітництва в галузі торгівлі, бізнесу та економіки.

Сторони обговорили подальші перспективи двосторонньої співпраці у контексті приєднання України до Угоди про вільну торгівлю з Європейською асоціацією вільної торгівлі (ЄАВТ).

Павло Шеремета заявив, що підтримка Уряду Норвегії, яка є країною-членом ЄАВТ, на сьогодні є дуже важливою для України. У свою чергу, Борд Педерсен повідомив, що Норвегія підтримує наміри України щодо активізації співпраці з ЄАВТ.

Міністр подякував норвезькій стороні за наміри започаткувати у рамках Норвезького фінансового механізму Програми фінансування зміцнення прикордонного співробітництва між Україною та Словаччиною.

Павло Шеремета також ознайомив співрозмовника із заходами, що вживаються Міністерством з метою поліпшення бізнес-клімату в нашій країні, підтримки вітчизняних експортерів, зміцнення людського капіталу.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2