Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Уряд затвердив перелік міжнародних та національних виставково-ярмаркових заходів
26.06.2014 | 12:47 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Уряд затвердив перелік виставок і ярмарків, які проходитимуть в 2014 році і отримають статус міжнародних та національних. Про це розповіла начальник відділу комунікативних заходів та виставково-ярмаркової діяльності Мінекономрозвитку Аліна Шишкіна.     

«Це сприятиме популяризації та розвитку виставково-ярмаркової діяльності, більш широкому залученню вітчизняних та іноземних компаній до участі в міжнародних виставках і ярмарках в Україні, а також підвищенню іміджу цих заходів за кордоном», - зазначила Аліна Шишкіна.

В цілому, в поточному році кількість виставково-ярмаркових заходів становитиме 107, у тому числі зі статусом міжнародних – 72, і національних – 35. При цьому 51 захід буде проведено у сфері будівництва та промисловості, 21 – буде присвячено агропромисловому комплексу, 24 – охороні здоров'я та фармацевтичній продукції, 5 – книговидавничій сфері, 6 – освіті, науці й туризму.

Затверджений перелік буде надіслано центральним та місцевим органам виконавчої влади, закордонним дипломатичним установам України та іноземних держав в Україні, а також розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку з метою широкого інформування вітчизняних й іноземних ділових кіл щодо можливості участі у виставках і ярмарках в Україні.

 

Довідково:

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2014 році, яким надається статус міжнародних та національних» розроблено та внесено Мінекономрозвитку відповідно до постанови КМУ від 22.08.2007 № 1065 «Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні».

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2