Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Першочергова мета запровадження комплаєнс систем у державних компаніях – боротьба з корупцією, - Володимир Гринюк
03.09.2021 | 10:14 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Перший заступник Міністра економіки України Володимир Гринюк взяв участь у відкритті стратегічної зустрічі керівників державних та приватних підприємств — «Комплаєнс як перевага відповідального бізнесу» 2 вересня 2021 року, організованої Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC). Захід відкрив Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

“Українські компанії активно приймають найкращі сучасні практики ведення бізнесу. Один з них – запровадження комплаєнс систем. Це ініціативи, спрямовані на запобігання діям, які суперечать закону, запровадження бізнес-етики, доброчесності. Особливо актуально це для державних компаній, як рушійна сила для подолання корупції. Сподіваюся, що наші компанії запровадять такий корисний досвід на шляху до побудови прозорого та доброчесного бізнесу», - зазначив під час заходу Володимир Гринюк.

Своєю чергою, Маттео Патроне підкреслив: «Боротьба з корупцією є ключовим елементом ЄБРР у питаннях сприяння економічному зростанню в Україні. Ліквідація корупції у державних підприємствах із нашою підтримкою сприятиме покращенню інвестиційного клімату та країни загалом».

Під час заходу учасники наголосили, що в Україні вже було досягнуто помітного прогресу: багато державних підприємств були корпоратизовані та почали впроваджувати ефективний комплаєнс. І, безумовно, будь-яке ослаблення в цьому питанні може підірвати всю систему, а також будь-яке поліпшення у роботі державних підприємств може значно її покращити. Україна у співпраці з ЄБРР може значно покращити систему дотримання вимог та доброчесність бізнесу в державних структурах. 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2