Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономрозвитку представило український туристичний продукт на міжнародній виставці у Варшаві
30.11.2018 | 16:55 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

22-24 листопада Мінекономрозвитку у Варшаві презентувало туристичні можливості України на одній із найбільших міжнародних туристичних виставок - «International Travel Show TT Warsaw».

Щорічно ця виставка збирає понад 500 експонентів, які представляють свої унікальні туристичні продукти та послуги. Цьогоріч на неї завітало більше 20 тис відвідувачів з усього світу.

Цього року Мінекономрозвитку об’єднало на національному стенді “UKRAINE” дестинації (туристичні напрями) Буковини, Волині, Івано-Франківщини, Львівщини, Одещини, Харківщини. Національний стенд відвідали представники Посольства України в Республіці Польща.

У день відкриття виставки український стенд відвідав Вітольд Банька, Міністр спорту і туризму Польщі, який позитивно відзначив співпрацю України та Польщі, а також схвально оцінив представлення української туристичної індустрії національним об’єднаним стендом «UKRAINE» і роботу Мінекономрозвитку щодо просування українського туристичного продукту закордоном

Вже традиційно національний об’єднаний стенд та представлена на ньому промоційна продукція брендовані логотипом нового офіційного бренду України «UKRAINE NOW UA».

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2