Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Уряд сподівається на підтримку Верховної Ради у питанні приведення українського законодавства до норм ЄС
14.06.2013 | 13:39 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Уряд розраховує на підтримку Верховної Ради у питанні приведення українського законодавства до норм Європейського союзу, повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, виступаючи на панельній дискусії: Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: перспективи для бізнесу та інвестицій в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».

 

«Нам потрібно буде підготовити певну кількість нормативних актів. Ми розраховуємо на те, що Верховна Рада в цьому питанні буде нашим партнером», - сказав Міністр.

 

Ігор Прасолов підкреслив, що вже зараз ведеться активна робота з приведення українського законодавства у відповідність до стандартів ЄС, зокрема це стосується фіто-санітарних норм, держзакупівель, технічного регулювання.

 

«Я вчора підписав ще п’ять регламентів, які гармонізовані з європейською та міжнародною практикою і тепер Україна має таких регламентів 7 029. Тобто, ми вже зараз готуємось до того, щоб наше приєднання до зони вільної торгівлі з ЄС пройшло досить легко», - зазначив Міністр.

 

В той же час він підкреслив, що український бізнес повинен розуміти ті переваги, які надає Україні зона вільної торгівлі з ЄС і допомагати Уряду рухатися у цьому напрямку.

 

«Сам бізнес повинен розуміти, що зона вільної торгівлі це не для Уряду, це для бізнесу, для того, щоб наші товари, наші послуги могли легко продаватися, щоб підприємства збільшували виручку та прибутковість», - відмітив Ігор Прасолов.

 

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2